48. Revija Primorska poje

Glasba, Zborovstvo

Cattura

PROGRAM

Grad Dobrovo

Petek, 3.3.2017, ob 20.00

1. Ženski pevski zbor “Ajda”, Umag

2. Moški pevski zbor Ciril Kosmač, Koper

3. Mešani pevski zbor Georgios Piran

4. Moški pevski zbor Golobar, Bovec

5. Mešani pevski zbor Tončka Čok, Lonjer

6. Lovski pevski zbor Dekani

7. Mešani pevski zbor F.B. Sedej, Števerjan

 

Postojna, Kulturni dom

Petek, 3.3.2017, ob 20.00

1. Mešani pevski zbor Avgust Šuligoj, DU Ilirska Bistrica

2. Mešani pevski zbor Rupa-Peč

3. Moški pevski zbor Štmaver, Gorica

4. Mešani pevski zbor Haliaetum Izola

5. Moški pevski zbor sveti Štefan, Vipava

6. Mešani pevski zbor Rdeča zvezda, Salež

 

Trst, Marijin dom (Ul. Risorta 3)

Petek, 3.3.2017, ob 20.00

1. Ženski pevski zbor Strmica, DU Rožna Dolina

2. Ženski pevski zbor ZDU Mestne občine Koper

3. Moški pevski zbor Triglav Trenta

4. Mešani pevski zbor župnije Zavratec

5. Mešani pevski zbor Maestral Koper

6. Mešani pevski zbor Senožeče

7. Moški pevski zbor Pobje, Črni vrh

 

Bilje, Dom krajanov

Sobota, 4.3.2017, ob 18.00

1. Klapa Skalinada, Piran

2. Moški pevski zbor Tabor, Opčine

3. Ženska pevska skupina Stu ledi, Trst

4. Ženska vokalna skupina Drežnica

5. Kvintet Utrip, Obrov

6. Vokalni ansambel Reunion, Nova Gorica

 

Bazovica, cerkev Sv. Marije Magdalene

Sobota, 4.3.2017, ob 20.00

1. Združeni cerkveni pevski zbor ZCPZ Trst

2. Mešani pevski zbor Anton Martin Slomšek, Zagreb

3. Mešani cerkveni pevski zbor Sv. Jernej, Opčine

4. Župnijski PZ sv. Urbana Godovič

5. Mešani pevski zbor dr. Frančišek Lampe, Črni vrh

6. Ženski pevski zbor Kulturnega društva Korte

7. Mešani pevski zbor Jacobus Gallus, Trst

8. Mešani pevski zbor Lojze Bratuž, Gorica

 

Podbrdo, osnovna šola

Sobota, 4.3.2017, ob 19.00

1. Ženski pevski zbor MenselusChtapet, Idrija

2. Fantje izpod Grmade, Devin

3. Mešani pevski zbor Skala-Slovan, Gropada

4. Klapa Planta, Vipava

5. Moški pevski zbor Mirko Filej, Gorica

6. Moška vokalna skupina Tabor Kalc 1869 Knežak

 

Branik, Kulturni dom

Nedelja, 5.3.2017, ob 18.00

1. Ženska pevska skupina Kalina, Ilirska Bistrica

2. Barski oktet, Bardo

3. Moški pevski zbor Lipa Ravnica

4. Mešani pevski zbor Klasje, Bukovica-Volčja Draga

5. Moški pevski zbor Napev Batuje

6. Ženska vokalna skupina Karina, Hrpelje

7. Mešani pevski zbor Brnistra, Pobegi

 

Gračišče, Kulturni dom

Nedelja, 5.3.2017, ob 17.00

1. Ženski pevski zbor Miren-Orehovlje

2. Oktet Rožmarin, Kostanjevica na Krasu

3. Ženski pevski zbor Roža Portoroža

4. Moški pevski zbor Ivan Laharnar, Šentviška planota

5. Ženski pevski zbor Večernica, Ajdovščina

6. Moški pevski zbor Vesna, Križ pri Trstu

7. Moški pevski zbor Šempeter pri Gorici

 

Izola, Kulturni dom

Petek, 10.3.2017, ob 20.00

1. Ženski pevski zbor Ivan Grbec, Škedenj

2. Mešani pevski zbor Starši Ensemble, Ronke

3. Moški pevski zbor “Kazimir Nanut” Kanal

4. Ženska vokalna skupina Glas, Bilje

5. Moški pevski zbor Jezero – Doberdob

6. Združeni Mešani pevski zbor Repentabor

7. Primorski akademski zbor Vinko Vodopivec, Ljubljana

 

Jasen, Vaški dom

Sobota, 11.3.2017, ob 20.00

1. Ženska pevska skupina Peperinke, Dekani

2. Moški pevski zbor Franc Zgonik, Branik

3. Skupina ljudskih pevk KD “Mandrač”, Koper

4. Moški pevski zbor Vinograd, Vrtovin

5. Quercus Quintet, Kojsko

6. Komorni Zbor Ipavska, Vipava

 

Hrpelje-Kozina, Kulturni dom Hrpelje

Nedelja, 12.3.2017, ob 17.00

1. Pevska skupina Hrušiški fanti, Hrušica

2. Vokalna skupina Liška dekleta, Lig

3. Moški pevski zbor Pivka

4. Vokalna skupina Šumljak, Budanje

5. Mešani pevski zbor Vrtojba

6. Ženska vokalna skupina Jezero-Doberdob

 

Šempas, Kulturni dom

Sobota, 18.3.2017, ob 20.00

1. Pevke ljudskih pesmi KD Kraški šopek Sežana

2. Ženski pevski zbor Rožmarinke, Pivka

3. Moška APS Pedagoške fakultete UP

4. Ženski APZ Pedagoške fakultete UP

5. Oktet Bori, Postojna

6. Moški pevski zbor Izola

7. Ženska vokalna skupina Mavrica, Postojna

 

Jamlje, Dom AŠKD Kremenjak

Sobota, 18.3.2017, ob 20.30

1. Mešani pevski zbor Društva upokojencev Idrija

2. Idrijski oktet

3. Mešani pevski zbor Slovenec-Slavec, Boršt-Ricmanje

4. Klapa Škvadra, Neverke

5. Mešani pevski zbor Divača

 

Lonjer, telovadnica Zadruge Lonjer-Katinara

Sobota, 18.3.2017, ob 20.30

1. Ženski pevski zbor “Sinji galeb”, DU Izola

2. Ženski pevski zbor “Kras” Opatje selo

3. Mešani pevski zbor Varda, Orehek

4. Moški pevski zbor “Kras” Opatje selo

5. Mešani pevski zbor Slavec Solkan

6. Vokalna skupina Sraka – KD Oton Župančič, Štandrež

 

Knežak, osnovna šola Toneta Tomsiča

Sobota, 18.3.2017, ob 20.00

1. Pevci ljudskih pesmi KD Borjač

2. Društvo Lovski pevski zbor Zlatorog Vipava

3. Ženski pevski zbor KUD Iris Bukovo

4. Moški pevski zbor Poljubinj

5. Ženska pevska skupina Tuščak Bač

6. Moški pevski zbor Slavnik Hrpelje-Kozina

7. Tržaški partizanski pevski zbor Pinko Tomažič, Trst

 

Trbiž, Občinski kulturni center

Nedelja, 19.3.2017, ob 14.30

1. Vokalna skupina Lijak 1883 – Vogrsko

2. Moški pevski zbor Vasilij Mirk, Prosek

3. Ženski pevski zbor Trta, Žitara vas

4. Mešani pevski zbor Danica, Šentprimož v Podjuni

5. Komorni zbor Musica Viva, Tolmin

6. Mešani pevski zbor Gorjanci, Kotmara vas

7. Mešani pevski zbor “Ciril Silič” Vrtojba

 

Pivka, avla OŠ Pivka

Nedelja, 19.3.2017, ob 17.00

1. Mešani pevski Alojza Kocjančiča Puče-Koštabona

2. Komorni zbor Grgar, Nova Gorica

3. Mešani pevski zbor Slovenski dom, Zagreb

4. Moški pevski zbor Provox, Renče

5. Mešani pevski zbor Duri, Col

6. Ženska vokalna skupina Korala, Koper

7. Mešani pevski zbor “Zdravko Munih”, Most na Soči

 

Štandrež, cerkev Sv. Andreja apostola

Petek, 24.3.2017, ob 20.30

1. Mešani pevski zbor Mirko Špacapan, Podgora

2. Dekliška vokalna skupina Primorsko, Mačkolje

3. Mešani pevski zbor Sveta Lucija, Portorož

4. Nonet Primorsko, Mačkolje

5. Mešani pevski zbor Lipa Bazovica

6. Mešani pevski zbor Obala Koper

 

Podnanos, Kulturni dom

Sobota, 25.3.2017, ob 20.00

1. Mešani pevski zbor Ulka Ankaran

2. Mešani pevski zbor arhiVOX, Ljubljana

3. Komorni zbor Arima, Postojna

4. Ženski pevski zbor “Justin Kogoj«, Dolenja Trebuša

5. Mešani pevski zbor KPD “Bazovica”, Reka

6. Moški pevski zbor Kraški dom, Repentabor

7. Ženska vokalna skupina Vinika, Brda

 

Koper, osnovna šola Antona Ukmarja

Sobota, 25.3.2017, ob 20.00

1. Ženski pevski zbor DU Pivka

2. Mešani pevski zbor Faros, Piran

3. Moški pevski zbor Matajur, Špeter

4. Komorni zbor Zveze Slovencev Monošter

5. Moški pevski zbor Fran Venturini, Domjo

6. Mešani pevski zbor Košana

7. Ženski pevski zbor Ivan Rijavec, Črni Vrh nad Idrijo

 

Gorica, Kulturni center Lojze Bratuž

Nedelja, 26.3.2017, ob 17.00

1. Ženski pevski zbor Prosek-Kontovel

2. Moški pevski zbor Srečko Kumar, Kojsko

3. Ženska vokalna skupina Tamariska Izola

4. Pevska skupina Studenec Pivka

5. Komorni zbor Iskra Bovec

6. Moški pevski zbor Razpotje Col

 

Opčine, Prosvetni dom

Nedelja, 26.3.2017, ob 17.00

1. Košanski oktet, Košana

2. Mešani pevski zbor DU Cerkno

3. Dornberški fantje

4. Moški pevski zbor “Justin Kogoj” Dolenja Trebuša

3. Moška vokalna skupina Zgun, Šmihel

6. Mešani pevski zbor Lipa Šempas

7. Dekliška vokalna skupina Bodeča neža, Vrh sv. Mihaela

8. Mešani pevski zbor Cominum, Komen

 

Portorož, Avditorij

Nedelja, 26.3.2017, ob 17.00

1. Ženski pevski zbor Pristan Univ. za 3. Življ. obdobje Koper

2. Mešani pevski zbor Encijan, SKD Istra Pulj,

3. Dekleta s Škofij

4. Slovenski lovski pevski zbor Doberdob

5. Moški pevski zbor Anton Klančič Miren

6. Mešani pevski zbor Igo Gruden, Nabrežina

7. Komorni dekliški zbor Vox Ilirica, Ilirska Bistrica

 

Vrtovin, dvorana KS Vrtovin

Sobota, 1.4.2017, ob 20.00

1. Fantje pod latnikom, Boljunec

2. KD Ženski pevski zbor Spodnja Idrija

3. Moški pevski zbor Delfin, Izola

4. Mešani pevski zbor Fran Venturini, Domjo

5. Moški pevski zbor Pergula Sv.Peter

6. Ženska vokalna skupina Danica, Vrh

7. Mešani pevski zbor Jože Srebrnič Deskle

 

Štorje, Kulturni dom

Nedelja, 2.4.2017, ob 17.00

1. Mešani pevski zbor “Triglav” Split

2. Vokalna skupina Žene iz Dornberka

3. Mešani pevski zbor Rečan Aldo Klodič, Grmak

4. Ženska vokalna skupina Plejade, Ajdovščina

5. Ženska vokalna skupina Unica, Planina

6. Mešani pevski zbor Štandrež

7. Mešani pevski zbor Obalca Koper

 

Števerjan, Dom na Bukovju

Nedelja, 2.4.2017, ob 17.00

1. Burja, Mešani pevski zbor DU Postojna

2. Moška pevska skupina Kantadore, Gračišče

3. Ženski pevski zbor Marjetice, Podkraj

4. Moški pevski zbor Lopar

5. Ženski pevski zbor Sanje Nova Gorica

 

Idrija, osnovna šola

Sobota, 8.4.2017, ob 20.00

1. Vokalna skupina Vogrinke, Vogrsko

2. Moški pevski zbor Dragotin Kette, Ilirska Bistrica

3. Oktet Sotočje, Črniče

4. Moška vokalna skupina Lipa, Bazovica

5. Mešani pevski zbor župnije Volče

6. Vokalna skupina Kraška klapa, Sežana

7. Mešani pevski zbor Postojna

 

Milje, gledališče Verdi

Sobota, 8.4.2017, ob 20.30

1. Ženski pevski zbor Tice, Spodnja Idrija

2. Mešani pevski zbor Naše vasi, Tipana

3. Ženski pevski zbor Cerklanke, Cerkno

4. Mešani pevski zbor Planinska roža Kobarid

5. Ženski pevski zbor Prem

6. Moški pevski zbor Kromberški Vodopivci, Nova Gorica

7. Mešani pevski zbor Tabor Kalc 1869 Knežak

 

Cerkno, osnovna šola

Nedelja, 9.4.2017, ob 17.00

1. Fantje s’pod Karlovice, Pregarje

2. Ženski pevski zbor Sožitje, Podmelec

3. Ženska vokalna skupina Šmihel

4. Mešani pevski zbor Primorje, Ajdovščina

5. Moški pevski zbor Tabor, Lokev

6. Moški pevski zbor Skala – Gabrje

7. Mešani pevski zbor Canto ergo sum, Tolmin

 

Škedenj, cerkev Sv. Lovrenca mučenca

Sobota, 22.4.2017, ob 20.30

1. Mešani pevski zbor Tri doline_Tre valli, Sv. Lenard

2. Moški pevski zbor Janez Svetokriški, Vipavski križ

3. Mešani pevski zbor Mačkolje

4. Vokalna skupina Goldinar, Postojna

5. Portoroški zbor

 

Trenta, TNP dom Trenta

Nedelja, 23.4.2017, ob 17.00

1. Ženska pevska skupina Morje, Izola

2. Moška vokalna skupina Slavna, Slavina

3. Ženski pevski zbor Žarek, Slap ob Idrijci

4. Moška vokalna skupina Chorus ’97, Miren

5. Moški pevski zbor Valentin Vodnik, Dolina

6. Ženska vokalna skupina Ubeljsko

7. Vokalna skupina Anakrousis, Gropada

 

Zavarh, cerkev Sv. Florijana

Nedelja, 23.4.2017, ob 17.00

1. Fantje s’pod velba, Goče

2. Ženski pevski zbor Rože, Nova Gorica

3. KD Mešani pevski zbor Sežana

4. Ženska vokalna skupina Barkovlje

5. Mešani pevski zbor HRAST, Doberdob

Meni